Na letní příměstské tábory s námi vyjíždíte už od roku 2015 a od té doby se s námi naučila jezdit téměř stovka dětí všech věkových kategorií od 4 po 15 let, stejně tak i děti se zdravotním omezením. Do letošního roku jste mohli být zvyklí na přihlašování přes stránky DDM, letos poprvé se můžete přihlašovat přímo přes naši stránku ZDE. O Vaše děti se postarají certifikovaní instruktoři s akreditací MŠMT dlouholetými zkušenostmi.

Tábory 2018

Mějte doma bruslonauta! Že nevíte, kdo je bruslonaut?

Bruslonaut je každá správná holka či kluk, kteří ovládají jízdu na bruslích, a kteří se nebojí vyrazit do města či na cyklostezku bezpečně a s ohledem k ostatním na trati. Ví, jak zvládnout základní zranění na bruslích a jak pomoci druhému v nouzi.

Letos jsme zareagovali na žádosti rodičů o místo s lepším zázemím, proto jsme pro naše bruslonauty zařídili výcvikový prostor v areálu Speciální základní a praktické školy Pod Parkem, který je vybaven šatnami, jídelnou a plaveckým bazénem a který během výcviku využijeme. Další výhodou prostoru je blízkost inline dráhy se speciálním povrchem určeným právě pro kolečkové bruslení v parku na Severní Terase, který je jen pár kroků od školy. Místo má také lepší dostupnost pro děti, které přijíždí autobusem z okolí Ústí nad Labem a nedalekých Teplic.

Zapojte děti do prvního výcvikového programu pro bruslonauty v Čechách!

Více informací najdete ZDE, registraci ZDE

Potřebujete vědět víc? Chcete s námi o táborech mluvit? Máte otázku? Obraťte se na koordinátorku táborů na Lenka@inlineskating.cz.

Atmosféra předchozích ročníků