Stále pro Vás připravujeme a vylepšujeme naší nabídku kurzů, podívejte se, který je pro Vás ten pravý a vydejte se s námi na stezku – bezpečně s ohledem na Váš zdravotní stav či omezení, a hlavně s radostí z pohybu.

Bruslení pro dospělé

Závidíte bruslařům na cyklostezkách? Dostali jste brusle a nevíte jak na to? Předjíždí Vás ratolesti? Jste tu správně, možná máte další jiné důvody, proč začít. Nebojte se a pojeďte s námi, ať jste nebruslař, začátečník či bruslař s touhou vypilovat techniku. Věnovat se Vám budou dva naši zkušení instruktoři s akreditací MŠMT.

Kurzy probíhají v minimálním počtu 7 lidí, abychom se Vám mohli věnovat naplno, omezen je kapacitou 15 lidí. Cena kurzu v rozsahu 4 hodin pro jednoho bruslaře činí 400 Kč.

Individuální lekce pro děti či dospělé

Chcete mít instruktora jen pro sebe? Necítíte se bruslit v kolektivu? Nevadí, pro Vás jsou tu individuální lekce, které mají největší výhodu v tom, že se instruktor věnuje Vám a jen Vám. Nemusíte se bát, pokud máte nějaké zdravotní omezení, naši zkušení instruktoři Vám umí program přizpůsobit a celá lekce se bude odvíjet od Vašich potřeb, ať už to budou první krůčky, lepší obratnost, komfort během bruslení nebo triky, kterými se můžete chlubit přátelům. Individuální lekce jsou určené nejen dospělým, ale také dětem.

Cena první lekce v rozsahu 60 minut činí 250 Kč, v případě, že chcete lekci delší než 60 min., je cena 200 Kč za každou další hodinu.

Pro více informací kontaktujte Ondřeje Thora na telefonním čísle +420 723 907 109, nebo emailem na Ondra@inlineskating.cz.