Ať už hledáte pro své děti způsob, jak se dostat ke kolečkovým bruslím, jak se poprvé rozjet,
zlepšit techniku nebo začít se závodní kariérou- jste tu správně. Na každém kroužku naši
certifikovaní instruktoři akreditací MŠMT a dlouholetými zkušenostmi práce s mládeží zlepšují bruslení Vašich dětí hravou formou, dle zdravotního stavu či jiného omezení. Výuka probíhá tempem vhodným pro všechny účastníky a s radostí v přátelském prostředí.

Chcete, aby i Vaše děti patřily mezi stovky našich spokojených bruslařů? Najděte kategorii vhodnou právě pro Vaše dítě a pojeďte s námi.

Všechny typy našich kroužků probíhají na vybraných školách v Ústí nad Labem, v průběhu 15 lekcí (1 lekce/60 minut) za 15 týdnů. Více informací ZDE

Chci začít! – přípravka pro nejmenší

Přípravka pro nejmenší je náš nový kroužek pro malé děti ve věku 4-6 let a pomáhá dětem v přípravě k prvním bruslařským krůčkům a radosti z pohybu. Pokud se chcete v budoucnu věnovat bruslení, pokud chcete u svých dětí rozvíjet týmovou práci, návyky k bezpečnému sportování, koordinaci pohybu a nácvik bruslařských dovedností, jste tu správně. Kroužek v rozsahu 15 lekcí (15×60 minut) během 15 týdnů zahrnuje přípravu bez bruslí pro budoucí bruslaře formou her a pohybových aktivit. Vašim dětem se bude věnovat zkušený instruktor kolečkového bruslení s akreditací MŠMT.

Chci to rozjet! – začátečníci

Chystají se Vaše děti na první krůčky na kolečkových bruslích? Začínají se teprve pomalu rozjíždět?
Víme, že správný začátek je důležitý, aby děti brusle bavily a aby se na ně těšily. V kroužku
pomáháme začátečníkům mít radost z bruslení, získat jistotu a ztrácet strach. Začátečníci se učí správným základním postojům, bezpečné jízdě a pohybu po pozemních komunikacích. Po kurzu se budou umět rozjet, zabrzdit, zatočit, upadnout a vstát bezpečným způsobem, rychlejší techniku jízdy a překonat překážku v jízdě.

Chci jet lépe! – pokročilí

První krůčky už máte za sebou, ale chcete, aby se Vaše dítě zlepšilo? Víme, že trénink dělá mistra a přesně proto je tu kroužek pro pokročilé bruslaře. V kroužku pomáháme bruslařům rozvíjet a posouvat dál již osvojené dovednosti. Po kurzu budou znát zásady bezpečného pohybu po pozemních komunikacích. Seznámí se s dalšími způsoby zabrzdění, přešlapováním, jízdou vzad a způsoby otočení.
Problém nebude dětem dělat ani jízda mezi překážkami, spolupráce v týmu a další bruslařské
dovednosti.

Chci reprezentovat! – závodní tým InlineSkating.cz

Nadchlo Vaše děti kolečkové bruslení, patří mezi pokročilé bruslaře a chtěli by své dovednosti
ukázat na závodech? Jsou na bruslích rychlí jako vítr? Zajímá Vás rychlobruslení? Jste Vy, nebo Vaše děti ve věku 13-21 let? Není nic snazšího, než se přihlásit k partě speeďáků – tedy
rychlobruslařů, našeho reprezentačního týmu InlineSkating.cz, který je prvním a jediným týmem v Ústí nad Labem. Děti se seznámí s technikou rychlobruslení, sprintů, nácvikem závodních startů a sbíráním zkušeností se speciálními rychlobruslemi. Nemusíte se bát počáteční velké investice do závodních bruslí, protože je možné si je půjčit po dobu trvání kroužku. Bruslaři týmu mají možnost se po završení 16 let stát praktikantem Spolku InlineSkating.cz a připravovat se tak na budoucí práci instruktora kolečkového bruslení. Tím se mohou stát po završení 18. narozenin a absolvování certifikovaného kurzu Instruktor kolečkového bruslení.