Kurzy inline bruslení 2018-2019

Chcete se naučit základům jízdy na kolečkových bruslích? Zvládnout na bruslích bezpečnou jízdu vpřed, naučit se zatočit, přibrzdit a bezpečně zastavit hned několika způsoby? Přijďte k nám o víkendu na celodenní kurz základů kolečkového bruslení pro začátečníky a mírně pokročilé.

Kurz je určen začínajícím inline bruslařům všech věkových kategorií, včetně těch, kteří na kolečkových bruslích nikdy nestáli. Rádi přivítáme rodiče s dětmi, teenagery i seniory, pro které může být kolečkové bruslení vzhledem k jeho šetrnosti ke kloubům vhodnou formou pohybu. Účastníci budou rozděleni do skupin pro děti a pro dospělé a tomu bude přizpůsobena i forma výuky.

Program kurzu:

08:45 Příchod účastníků

09:00 Rozcvička, začátek bruslení

11:00 Pauza na svačinu (účastníci mají svojí) a teorie bruslení

11:30 Bruslení

13:00 Konec kurzu

Kurz je určen pro začátečníky a středně pokročilé bruslaře. S sebou svačinu, uzavíratelnou láhev na pití, kartičku pojištěnce a bruslařské vybavení (helmu, chrániče, kolečkové brusle). Bruslařské vybavení můžeme zdarma zapůjčit.

Datum: Bude doplněno

Místo: Sportovní areál na Severní Terase pod Albertem.

Kontakt a přihlášení zde:

Ondřej Thor

Ambassador K2 Inline,

Předseda spolku

Tel.: +420 723 907 109

Email.: ondra@inlineskating.cz

www.inlineskating.cz

Přihláška a způsob platby

Cena kurzu je 400 Kč

Přihlášku ke stažení naleznete ZDE

Vyplněnou přihlášku zašlete na email ondra@inlineskating.cz. Na jejím základě Vám zašleme potvrzení o přijetí účastníka na akci a výzvu k úhradě účastnického poplatku.

Způsob platby:

Platbu proveďte v hotovosti pověřenému členu sdružení nebo převodem na účet sdružení: 2300278169/2010, a to nejpozději 7 dní před termínem konání kurzu. U bankovních převodů použijte jako variabilní symbol vaše datum narození ve tvaru ddmmrrrr. Do poznámky k platbě vepište jméno účastníka

Pořadatelem akce je občanské sdružení InlineSkating.cz. Účastníkem akce je osoba uvedená v této přihlášce na akci. Účastník akce má právo na řádné poskytnutí zaplacených služeb, včetně práva na kompletní informace o programu akce, místě konání, kvalifikaci instruktorů apod. Účastník má právo na odstoupení z akce z jakéhokoliv důvodu nebo bez udání důvodu. Odstoupení účastníka se řídí dle storno poplatků viz.níže. Účastník je povinen dodržet platební podmínky akce, řídit se pokyny pořadatele a instruktorů, nezamlčet jakékoliv zdravotní a jiné komplikace, které by mohly ohrozit zdraví jeho nebo dalších účastníků akce. Účastník mladší 18-ti let se může akce účastnit pouze s písemným svolením zákonného zástupce.

Pořadatel je povinen zajistit bezpečné a hygienicky odpovídající podmínky pro konání akce. Pořadatel je dále povinen zajistit na akci odborně vyškolené instruktory. Pořadatel má právo na zrušení akce, přičemž v takovém případě účastníkovi akce náleží vrácení zaplaceného poplatku v plné výši, a to do 72 hodin od oznámení o zrušení akce. V případě změny termínu akce má pořadatel povinnost písemně (emailem) vyzvat účastníky, zda souhlasí s převodem účastnického poplatku na jiný termín (pokud v takovém případě účastník nezareaguje do 72 hodin, má se za to, že se změnou termínu souhlasí). Pořadatel má právo na níže uvedené storno poplatky v případě odstoupení účastníka z akce.

Storno poplatky

7-3 dny před konáním akce – 50% ceny

2 a méně dnů před konáním akce – 100% ceny.

Kategorie: Nezařazené